Kodėl verta pirkti draskyklę katėms – 5 priežastys

Kodėl verta pirkti draskyklę katėms. Jei auginate, katę, tai galite rinktis ir iš šimtų įvairiausių būtent joms skirtų gaminių. Visgi, kai pasirinkimas yra toks didelis, neretai tampa jau tiesiog neaišku, kam verta leisti pinigus. Draskykė katei – taip pat vienas tokių pasirinkimų. Tačiau tikrai netrūksta priežasčių, kodėl šis pirkinys yra tikrai vertingas. Taigi, pats metas susipažinti su priežastimis, kodėl draskyklės katėms yra puikus pasirinkimas.

Kodėl verta pirkti draskyklę katėms

Kodėl verta pirkti draskyklę katėms

Priežasčių, kodėl verta ir net naudinga įsigyti kačių nagų draskyklę ar jas kelias yra ganėtinai daug. Kiekviena buitis, kurioje apsigyvena mažas ir pūkuotas „kamuoliukas”, jam paaugus, susiduria su tam tikrais iššūkiais. Šie iššūkiai yra ne švaros klausimas, bet daiktų išlikimo, todėl, neretai, šeimininkai griebiasi už galvos atsiradus nuostabai, kaip miela katytė ar katinėlis sugebėjo taip pasielgti. Neturint nagų galandimo „įnagio” katinui ar katei gali tekti patirti ir asmeninių finansinių nuostolių dėl „tyčinio” sužalojimo – nagų galandimo kur papuola. Tačiau ne visais atvejais, kai priglaudus katę ar įsigijus katiną naudinga pirkti kačių nagų draskyklę ar kelias jas skirtingoms namo erdvėms. Priežastys savininkus priverčia imtis iniciatyvos patiems.

Naudinga pasidomėti:

Natūralios priežastys pirkti draskyklę

Natūralios priežastys pirkti draskyklę

Viena iš priežasčių, kodėl toks pirkinys yra puikus pasirinkimas, tas, kad jis suteiks galimybę Jūsų augintinei kokybiškai pagaląsti savo nagučius. Kaip žinia, tai katėms yra visiškai natūralus poreikis – jos jo atsisakyti negali, o pakirpti nagučius, taip pat ne pati geriausia išeitis. Taigi, draskyklė nagų galandymui katinui efektyviai išsprendžią šią problemą – Jūsų gerų manierų nesilaikanti augintinė, tikrai turės kur žymėti savo teritoriją.

Drasklyklė ar kelios apsaugo baldus, daiktus

Dar viena priežastis, kodėl toks pirkinys yra tiesiog būtinas,  jei auginate katę yra ta, kad galėsite būti visiškai tikri bei ramūs dėl namuose esančių baldų ir daiktų. Kai katė nusprendžia pagaląsti nagučius, į stalo koją ar spintelę, tai nesunku pastebėti, kad lieka žymės, kurias tikrai nėra lengva pašalinti. Na, o draskyklė tampa puikia Jūsų baldų apsauga – kai nagus galima galąsti į draskyklę, aplink esantys baldai bei daiktai kačių nebedomina.

Draskyklės – katės poilsiui

Draskyklės - katės poilsiui

Dėmesį verta atkeipti į tai, kad draskylė gali būti kur kas daugiu nei vien tik nagučiams skirtas pagaląsti daiktas – galite įsigyti ir tokių draskyklių, kurios taip pa yra pritaikytos ir ramiam katės poilsiui, miegui. Taigi, įsigydami tokį daiktą, vienu šūviu nušausite du zuikius  – katė turės ir kur išsimiegoti, ir kur savo nagučius pagaląsti.

Tačiau ir tai – dar ne viskas. Verta pastebėti, kad šiandien draskyklės yra gaminamos iš itin aukštos kokybės žaliavų. Jos yra įmantraus dizaino, o taip pat – atrodo labai stilingai. Todėl jos atlieka jau ne tik praktinę funkciją, bet ir papuošia Jūsų namų interjerą apsaugant jį.

Kodėl verta pirkti draskyklę katėms – mankšta, judrumas, puiki savijauta

kodėl verta pirkti draskyklę katėms

Dar viena priežastis, kodėl draskylė yra puikus pasirinkimas. Ji ne tik suteikia galimybę Jūsų augintinei pagaląsti nagučius, bet ir sudaro sąlygas pasimankštinti. Kaip žinia, katės – ypač aktyvus gyvūnas, todėl joms labai svarbu turėti sąlygas kokybiškai pasimankštinti. Ypač aktualu tuo atveju, jei jos dažnai nebūna lauke. Taigi, draskyklė suteikia puikią progą tai įgyvendinti ir namų sąlygomis.

Draskyklių kainos

Tiesą sakant, nežinant kiekvieno pirkėjo poreikio ir jo sprendžiamų problemų sudėtinga kalbėti apie kainas. Draskyklių katėms yra įvairių dydžių, todėl dėl šios priežasties suprantama, kad jų kainos skiriasi. Tai priklauso nuo kiekvieno užsakovo pageidavimo. Jei norima, kad katinas mažiau draskytų baldus, užuolaidas ir kitus daiktus naudinga apgalvoti 2 draskyklių, bet pigiau įsigijimą. Jos gali būti ne „daugiaukščiai” katei, bet kampiniai vietoms, kuriose katė galanda savo nagus.

Taigi, kaip matyti, tikrai netrūksta priežasčių, kodėl turėtumėte įsigyti draskyklę/-es – ji suteiks daug įvairių galimybių Jūsų augintinei ne tik gerinant savijautą ir žymint teritoriją, bet, tikėtina, ir ramybę Jums dėl daiktų, tvarkos.

Jūsų katės ramybei – DraskyklesKatems.lt