Kaip pripratinti katę prie draskyklės

Kaip pripratinti katę prie draskyklės. Greičiausiai šis patarimas turėtų sulaukti itin didelio dėmesio. Kai namai yra „griaunami”, baldai ir daiktai žalojami nepataisomai, šeimininkai ieško būdų kaip kates atpratinti nuo tokio elgesio. Vienas iš geriausių pasirinkimų šeimininkams yra draskyklės. Tačiau opiausias klausimas yra ne kokią draskyklę katei išrinkti, bet kaip ją prie jos pripratinti.

Kaip pripratinti katę prie drąskyklės

Kaip pripratinti katę prie draskyklės

Tie kačių šeimininkai, kurie jau senei domisi panašia informacija ir ieško praktiško atsakymo į klausimą greičiausiai yra skaitę patarimą. Tam, kad pripratinti katę prie draskyklės konstrukcijos naudinga ją įsigyti tinkamą. Iš čia kyla klausimas, ar įsivaizduojate, kuri nagų galandimo draskyklė Jūsų katei yra geriausia?! Mes manome taip pat. Akivaizdu, kad suprasti ar draskyklė katei yra tinkama galima įsitikinti tik ją parvežus į namus ir surinkus. Joks katės pakniaukimas jos paklausus neduos jokio produktyvaus atsakymo į šį sudėtingą klausimą. Prieš įsigyjant draskyklę katei galima tik numatyti jos tvirtumą ir nuspėti jos tarnavimo laiką. Tačiau niekas negali atspėti kaip reaguos katė į vienos ar kitokios rūšies draskyklę, kol jos nepamatys, neapuostys ir su ja „susidraugaus” arba NE. Jokie šaltiniai nepadės rasti atsakymo į šį klausimą, tik keli patarimai, priimti sprendimai ir žingsnis po žingsnio gali privesti prie katės ir draskyklės ilgalaikės „draugystės”.

Patarimai, kuriuos naudinga išbandyti

  • Draskyklės vieta. Draskyklės vieta katėms yra svarbi. Kad suprastumėte svarbą, ji taip svarbi, kaip ir tualeto bei pažaidimo namuose. Kadangi visi namai yra katės teritorija, ji visada ją pažymi teritoriją pabudusi iš ryto, įvairių žaidimų metu ar tuo metu, kai į namus iš darbų grįžta mylimi šeimininkai. Tačiau katei nesiartinant prie surinktis draskyklės nė per žingsnį gali būti ženklas, kad draskyklė stovi katei netinkamoje vietoje. Taip, šeimininkai gali draskyklę derinti prie interjero, kad įsilietų į interjerą kaip detalė, tačiau kam visa tai, jei katė prie jos nesiartina;
  • Draskyklės kvapas. Šeimininkai turėtų suprasti, kad į namus parvežus ir surinkus draskyklę ji gali pradėti skleisti specifinį kvapą: gamintojas, sandėlis, rūsys, kurjeris gali būti užuodžiami per draskyklę. Akivaizdu, kad tokie kvapai gali būti katei nepriimtini, todėl viena iš priežasčių, kodėl katė neina prie draskyklės – kvapas/-ai. Kačių augintojai rekomenduoja, kad prieš pradedant draskyklės ir katės pažintį, surinktą konstrukciją naudinga palaikyti namuose, katei nepasiekiamoje vietoje. Taip iš draskyklės „išeis” visi kvapai ir ji pati pritrauks namų kvapą. Tai gali būti rūsys, tamsusis kambarys ar palėpė, garažas netinka (katės yra jautrios kuro, tepalo ir kietiems automobiio kvapams), kur katinai niekada nevaikšto. Po tokio bandymo, greičiausiai, kad Jūsų katė draskyklę priims smagiau ir mieliau, taip pripratinsite katę greičiau.

Kas stabilu, katei – saugu. Priedai

  • Draskyklės stabilumas. Svarbu žinoti, kad katės yra jautrios, todėl nestabili draskyklė gali išgąsdinti nepataisomai net ir pačią drąsiausią katę. Todėl pries leisdami katei susipažinti su draskykle naudinga ją patikrinti kelis kartus ar ji yra tinkamai sutvirtinta ir stabili. Jei draskyklė svyruos į visas puses, nebus stabili, katė gali ne tik išsigąsti, bet ir pradėti bijoti artintis prie esamos ar net naujos draskyklės. katės pripratinimas nueis perniek;
  • Katžolė ir kiti stimuliatoriai. Kitas kačių augintojų patarimas yra naudoti specialias priemones, kurios gali padėti pripratinti katę prie draskyklės. Pats paprasčiausias variantas yra katažolė. Jos dėka padidinsite katės žaismingumą, o su juo, tikėtina, kad prie draskyklės apsipras ir katė. Galima naudoti ir valerijono šaknį. Taip katė greičiau apsipras su draskykle ir į ją pradės galąsti savo nagus.

Naudinga pasidomėti:

Katės pasirinkimo neįtakoja nei kaina, nei draskyklės dydis

Suprantama, kad visi mes esame skirtingo mąstymo ir suvokimo. Kai kurie gali pamanyti, kad didesnė ar net didžiausia draskyklės kaina už kitas jų katei padės apsispręsti greičiau. Tačiau katės neturi suvokimo apie kainas ir ką jos reiškia jų šeimininkams. Todėl brangi ji ar kainuoja vos keliasdešimt eurų, katės neapsispręs greičiau, kuri joms siūloma draskyklė yra patrauklesnė. Dydžiu draskyklės savo katės taip pat nenustebinsite, todėl rinktis draskyklę reikėtų atsakingai, nepersistengiant su išlaidomis. Galima tik įsivaizduoti, katė gali greičiau priprasti prie draskyklės, kuri kainavo vos 30 eurų, arba nesiartinti prie tokios, už kurią buvo sumokėti visi 700 eurų. Tad pratinimas prasideda ne nuo dydžio ar kainos.

Greičiausias katės pripratinimas prie drąskyklės

Suprantamas noras kuo greičiau pripratinti katę drąskyti parvežtą konstrukciją. Tačiau šeimininkams reikia apsiginkluoti kantrybe, jei norima greito ir efektyvaus rezultato. Na o pats geriausias katės pratinimo prie draskyklės variantas yra draskykles pirkimas katei dar neužaugus. Taip, taip, dar esant kačiukui svarbu jai padovanoti draskyklę, su kuria ji užaugs. Nedidelis pūkų maišelis draskyklės nesugadins iki to momento kol pati nepasieks savo maksimalų svorio ir jėgų piką. Paaugusi, vieną dieną ji ims ir pradės galąsti savo nagus į Jūsų senei nupirktą draskyklę. Tai ir bus ženklas, kad Jūsų veiksmai buvo naudingi, Jūs savo tikslų pasiekėte maksimaliai.

Taigi, greičiausiai įsisavinote informaciją kaip pripratinti katę prie draskyklės ir dabar galėsite teorines žinias paversti praktinėmis.