Geriausia dovana įsigijus katę – daugiafunkcinės draskyklės

Geriausia dovana įsigijus katę. Kiekvienas namuose gyvenantis augintinis tikrai nori turėti savą, tik jam priklausantį kampelį. Kiekvienas šuniukas po ilgos, produktyvios dienos mielai įsitaiso savo guolyje. Žaismingi kačiukai savo dienas tikrai smagiai leidžia specialiose, daugiafunkcinėse draskyklėse. Nagų draskykles namuose tikrai turi didžioji dauguma, katę auginančių žmonių. Tačiau, dauguma ieško draskyklių pigiau. Tikrai ne visi ryžtasi įsigyti itin dideles draskykles, dar kitaip vadinamas laipynes. Tokio tipo draskykles katei suteikia labai didelį džiaugsmą, tačiau jos tikrai reikalauja nemažai vietos ir pakankamai nemenkų finansinių išlaidų. Nepaisant šių trūkumų, tokio tipo draskyklę tikrai vertėtų įsigyti kiekvienam kačių mylėtojui. Kodėl?

Geriausia dovana įsigijus katę

Geriausia dovana įsigijus katę

Draskyklėje integruotas namelis – jaukiausia erdvė kiekvienai katei

Nors katės visuose namuose jaučiasi kaip tikros šeimininkės, tačiau kartais joms norisi savos, tik joms priklausančios bei prieinamos erdvės. Nagų draskyklės ne tik draskymui, bet ir laipiojimui, ir miegojimui pritaikytos draskyklės – draskyklės idėja, kuri puikiai pateisina visus katės poreikius. Jaukūs, uždari, pliušiniai nameliai kiekvienai katei suteikia saugumo bei jaukumo pojūtį, kurį jos ypatingai vertina pasilikusios vienos namuose.

Naudinga pasidomėti:

Linksmybės ir poilsis vienoje vietoje

Nors laipynių tipo kačių nagu draskyklės tikrai užima nemažai vietos, tačiau jų pagalba taip pat galima nesudėtingai išvengti kačių žaidimo metu namuose sukeliamos netvarkos. Kačių augintojai puikiai žino, jog su smagiais kamuoliukais ar pūkuotais žaisliukais po visas namų erdves lakstančios katės tikrai nejaučia jokio saiko ir labai dažnai sukelia tikrą chaosą. Dūžtančios vazos, krentančios interjero detalės, plyštančios užuolaidos – tik maža dalis ne itin smagių padarinių, kuriuos įtakoja energingi kačių žaidimai. Daugiafunkcinėse draskyklėse yra sukurta speciali erdvė kačių žaidimams. Taigi tikrai tikėtina, jog įsigijus tokią draskyklę katės gerokai susiaurins savo žaidimų ribas.

Minkšti gultai – mėgstamiausia kačių žvalgybos vieta

minkšti gultai

Laipiojimo draskyklėse labai dažnai galima pamatyti net kelis, skirtinguose aukščiuose išsidėsčiusius, minkštus ir itin patogius guolius. Tokie gultai suteikia galimybę pūkuotiems draugams patogiai stebėti aplinką ir tuo pačiu komfortabiliai ilsėtis. Jeigu netoli draskyklės yra langas, tuomet pasilypėjusios į pačią draskyklės viršūnę, katės gali mėgautis saulės voniomis ir nuolat žvalgytis pro langą.

Geriausia dovana įsigijus katę – stilius namuose ir laimingas katinas

Iš kokybiškų medžiagų pagamintos, daugiafunkcinės katinu nagų draskyklės tikrai ištikimai tarnauja metų metus. Šiais laikais galima rasti ir itin stilingų, daugiafunkcinių draskyklių su medžio apdaila, kurios puikiai prisiderina prie pačių įvairiausių dizaino sprendimų ir neabejotinai tampa lygiaverte, estetiška interjero detale. Na ir svarbiausia, tokios draskyklės –  ilgalaikė investicija, kurią teigiamai vertina kiekvienas pūkuotas šeimos narys.