9 laimingos katės įsakų šeimininkams

9 laimingos katės įsakų. Drąsiai galima sakyti, kad katė – tikrų tikriausia karalienė – jei tinkamai ją prižiūrėsite, būsite apdovanoti jos nuolankumu, dėmesiu ir meile. Tačiau to nusipelnyti ne taip jau ir lengva. Jei norite neišklysti iš kelio ir būti tikrais, kad tinkamai prižiūrite savo namų karalienę, pats metas susipažinti su laimingos katės įsakais savo šeimininkams.

9 laimingos katės įsakų

  1. Mano nagučiai – mano puošmena, todėl nedrįsk jų trumpinti. Na, o, jei nenori išvysti jų žymių ant savo baldų ar daiktų, pasirūpink tinkamais sprendimais. Draskyklės katinams – vienas iš jų.
  2. Nepamiršk, jog esu šių namų karalienė, todėl ir mano poilsis turi būti karališkas. Tad nepamiršk tuo pasirūpinti – tai padaryti bus lengviau, jei aš turiu stilingą draskyklę kartu su specialiu gultu ar hamaku, kurioje galėsiu tingiai vartytis, kol tu būsi užsimės savo darbais.
  3. Vanduo – gyvybės bei grožio šaltinis, o aš turiu būti pati vikriausia bei gražiausia, tad būtinai visuomet turiu turėti ir dubenėlį su šviežiu vandeniu.
  4. Man patinka pramogos, tad nepamiršk jų parūpinti – puikiai tiks draskyklės katėms su žaisliukais ir gultu.
  5. Aš turiu skonio receptorius, tad mėgstu eksperimentuoti, tad ir tu to nepamiršk, kartas nuo karto į mano valgiaraštį įtraukdamas naujus gaminius.

Antra dalis

  1. Nepyk, jei pamatei sode iškapstytą lysvę – man patinka tyrinėti aplinką ir taip pažinti pasaulį.
  2. Aš tau skirsiu savo dėmesio, tačiau tik tiek, kiek to norėsiu pati – tad jei matai, kad ilsiuosi, nedrįsk man trukdyti.
  3. Gali laikyti ir kitus gyvūnus – šunį, žuvytes ar kanarėlę, tačiau nepamiršk, kad šiuose namuose yra karalienė.
  4. Aš irgi mėgstu keliauti, tad jei planuoji atostogas, rezervuok tokį viešbutį, kuris būtų draugiškas gyvūnams – ir katėms.

Naudinga pasidomėti:

Tinkami sprendimai – nesudėtingi

Štai, kaip atrodo laiminga katė ir štai, koks turi būti jos gyvenimas. Belieka tik pridurti, kad laikytis šių įsakų tirai visai nesunku – tereikia priimti tinkamus sprendimus. Tad, jei auginate katę, būtinai nupirkite ir draskyklę – toks daiktas pateisins pačias įvairiausias funkcijas. Pradedant galimybę pagaląsti nagučius bei pasimankštinti, ar tiesiog kokybiškai pailsėti, papramogauti apsaugant baldus. Taip pat nepamirškite, kad jūsų augintinė visada turi turėti ir dubenėlį su sausu ėdalu bei šviežiu vandeniu. Gyvūnas pats mėgsta spręsti, kada jam pasistiprinti bei atsigaivinti.  

Svarbu atminti, taip pat nepamiršti, kad katės, tai – gyvūnai, kurios turi labai stipriai išreikštą charakterį. Tad jei pastebite, kad šiandien ji nenusitiekusi skirti Jums daug dėmesio, tai ir neturėtumėte jai trukdyti. Na, ir, žinoma, taip pat iš anksto nusiteikite nepykti už katinų iškrėstas išdaigas. Pavyzdžiui, už iškapstytas lysves, padraskytas užuolaidas ar nagų galandimą į odinius baldus. Na, o tokių išdaigų tikrai bus ir ne viena.         

Taigi, jei namuose įrengsite bent vieną draskyklę katės nagų galandimui atsiranda tikimybė, kad daiktai išliks saugūs.