Į ką atkreipti dėmesį renkantis kačių draskyklę

Į ką atkreipti dėmesį renkantis draskyklę. Tikrai nėra jokių abejonių, kodėl verta įsigyti draskylę katei. Tai gali patvirtinti ir kačių augintojai, kurie jas turi namų erdvėje. Šis pirkinys užtikrins, kad jūsų augintinės turės kur pagaląsti savo nagučius, o jūs – būsite tikri, kad baldai ir namuose esantys daiktai išliks sveiki bei nesugadinti. Tačiau ir tai – dar ne viskas: taip pat svarbu akcentuoti, kad būtent draskyklės katėms suteikia ir puikią progą pasimankštinti ir puošia interjerą. Todėl kačių draskyklės gali būti geriausia išeitimi daugeliu atvejų.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis

Į ką atkreipti dėmesį renkantis

Taigi priežasčių, kodėl turėtumėte įsigyti draskyklę, tikrai netrūksta. Tačiau taip pat nesunku pastebėti, kad šiandien tokio pobūdžio gaminių pasirinkimas yra labai didelis. Tad, norintieji įsigyti, susiduria su klausimu – ką pasirinkti? Galite būti tikri – išsirinkti  tinkamiausią draskyklę, bus tikrai kur kas paprasčiau, jei tik atkreipsite dėmesį į šiuos patarimus.

Naudinga pasidomėti:

Kačių svoris ir ūgis yra svarbu

Vienas svarbiausių dalykų, kurį turite įvertinti yra jūsų katės svoris bei ūgis. Kai ji visiškai suaugs – būtent nuo šių rodmenų didele dalimi priklausys, kokią draskyklę reikėtų pasirinkti nuo mažens. Pavyzdžiui, jei auginate Meino meškėną, tai turėtumėte rinktis draskylę, kurios stovo aukštis siekia nuo 80  cm, o aikštelės matmenys yra didesni nei 40×40 cm.

Tačiau ir tai – dar ne viskas: svarbu, kad įvertintumėte ir tai, ko tikitės iš šio gaminio. Norite, kad jūsų katė turėtų galimybę kokybiškai pagaląsti nagučius ar visgi norite ir dar daugiau? Jei – galioja antrasis variantas, tokiu atveju, belieka tik pridurti, kad šiandien kačių draskyklė iš ties gali sutiekti  daugiau galimybių nei vien tik pagaląsti nagučius. Atkreipkite dėmesį į tai, kad tinkamai parinkta draskylė leis jūsų augintinei ne  tik pasimankštinti ar pagaląsti nagučius, bet  ir pailsėti – tereikia rinktis gaminį su specialiu gultu arba su  hamakėliu.

Draskyklės – ne tik mankštai

Svarbu akcentuoti ir tai, kad tinkamai pasirinkus, draskylė gali tapti ne tik mankštos ar poilsio, bet ir pramogų elementu. Kadangi šiandien jau taip pat galite įsigyti draskyklę su žaisliukais, tad galite būti tikri – jūsų augintinės laisvalaikis bus dar įdomesnis bei turiningesnis, aktyvesnis.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad draskylė – gaminys, skirtas ne tik jūsų augintinei, bet ir jums – juk kasdien ją matysite savo namuose. Taigi, belieka tik pridurti, kad turėtumėte atsakingai rinktis įvertindami ir formą bei spalvą. Pirmenybę teikite tokios spalvos draskyklei, kuri geriausiai derėtų prie jūsų interjero.

Didelis draskyklių asortimentas

Norite ypač greitai bei patogiai įsigyti kačių draskylę? Puikiu pasirinkimu taps jos pirkimas internetu – laukia didelis draskyklių asortimentas. Taip pat – galimybė greitai bei patogiai lyginti kainas bei gaminių savybes.

Taigi, kačių draskyklės nors ir yra skirtingos, visų jų pagrindinė paskirtis yra dėmesys Jūsų augintinei – katei. Todėl renkantis svarbu atminti, kad ja naudositės ne Jūs, bet katė ar kelios jos 🙂