Kiek kainuoja nagų draskyklės katėms

Kiek kainuoja nagų draskyklės. Kiekvienas katės šeimininkas, kuris tik ką įsigijo kačiuką pradeda žvalgytis ir draskyklės katino nagų galandimui. Tačiau ne visi žino tam tikrus žingsnius, todėl ne visada pavyksta įsigyti tokią draskyklę katei kokios norėjosi. Ir dėl draskyklės katėms kainos taip pat galima apsirinkti.

Kiek kainuoja nagų draskyklės katėms

Dažnas kačiuko savininkas daro didelę klaidą. Katinui skirtos draskyklės pradedama ieškoti nuo kainos. Naudinga atminti, kad draskyklės kaina nenustebinsite ir ja jos niekaip nepaveiksite. Todėl neretai sumokėti vos keliasdešimt eurų už draskyklę nagų galandimui, po kelių mėnesių suprantama, kad teks ieškoti kitos konstrukcijos. Taip gali nutikti „perkant” tik kainą. Auganti Jūsų augintinė gali turėti didesnį ūgį ir svorį priklausomai nuo veislės. Todėl nagų draskyklė katėms gali neatitikti saugumo reikalavimų ir Jūsų katė prie jos nesiartins. Tad klausimas kiek kainuoja draskyklės katėms klausimas gali išlikti atviru, kol neįsigysite katinui tinkančios konstrukcijos nagams.

Naudinga pasidomėti:

Kačių draskyklės kainos

Tie katinų savininkai, kurie jau domėjosi kainomis žino, kad jos yra įvairios. Draskyklės kaina gali sieksti nuo 5-7 ir pakilti iki 800-900 eurų. Kainos svyruoja ne dėl pardavėjų noro parduoti ir iš vieno pardavimo gauti pelno visam mėnesiui „uždengti”. Draskyklių konstrukcija yra pagrindinis elementas, kuris įtakoja kainą. Jei savininkai mano, kad jų katei ar kelioms joms pakaks paprastos horizontalios nagų draskyklės, jie išleis nedaug. Vos už 7-10 eurų galima įsigyti pakankamai kokybišką nagų draskyklę. Tačiau tokia draskyklės konstrukcija bus ypač paprasta – lentutė su aplink ją apvyniota virte nagų drąskymui. Tokios draskyklės neturi nei gultų, nei namelių ir yra žemės lygio, todėl ir kainuoja ganėtinai nedaug.

Vertikalūs stovai ir daugiafincinės draskyklės

Vertikalios draskyklės, kitaip dar vadinamos stovais yra šiek tiek sudėtingesnės konstrukcijos. Taip, nebrangiai galima rasti vertikalių stovų katės nagų galandimui, tačiau pasirinkimas yra kur kas didesnis, nei paprastų draskyklių. Vertikalūs stovai katėms kainuoja įvairiai. Kainos priklauso nuo konstrukcijos sudėtingumo, nes vertikalus stovas gali būti tiek su gultu katei viršutinėje draskyklės dalyje, tiek turėti namelį katei pasislėpti. Kainos svyruoja nuo aukštesnės ribos ir prasideda nuo 30 ir gali pakilti iki 100 ar kelių šimtų eurų. Kaip supratote, kuo įmantresnė katino draskyklės konstrukcija, tuo kaina didesnė. Akivaizdu, kad sudėtingesnei konstrukcijai sukurti yra sunaudojama daugiau medžiagų ir apdailos priemonių.

Daugiafunkcinės draskyklės yra kone visas pramogų, poilsio ir ramybės kompleksas. Šios rūšies katinų draskyklės kainuoja nemažai. Priklausomai nuo dydžio ir konstrukcijos sudėtingumo draskyklė katei gali kainuoti nuo 100 eurų ir pakilti iki 1000 eurų. Tačiau tai nereiškia, kad už 1000 eurų bus bandoma Jums įpiršti įsigyti paprasta lentutę apvyniotą lynu. Daugiafunkcinių draskyklių paskirtis yra plati, todėl jos taip ir vadinamos – daugiafunkcinės. Draskyklės yra pritaikytos įvairiems kačių poreikiams tenkinti.

  • Nagų draskymui;
  • Žaidimui – energijos išliejimui;
  • Poilsiui – pagulėjimui, miegui;
  • Ramybei – pasislėpti pajutus nerimą dėl saugumo kai į namus ateina nauji žmonės – svečiai.

Daugiafunkcinių draskyklių dydis gali būti kaip 50-100 centimetrų nuo žemės aukščio, taip ir iki buto ar namo lubų. Tokios konstrukcijos susideda iš įvairių erdvių katei ar katėms. Konstrukcija gali turėti įvairių dydžių ir skirtingą skaičių gultų, namelius ir nagų draskymo stovus. Tokios draskyklės pasižymi itin dideliu tvirtumu ir saugumu katėms. Todėl žaisdamos ir dūkdamos jos netrukdo kitoms katėms, kurios guli ir ilsisi, jei namuose turima ir auginama jas kelias.

Taigi, kiek kainuoja nagų draskyklės Jūsų katei ar katėms sužinosite tik pasirinkę draskyklę iš gausaus asortimento. Pasirinkus tik kainą nesukursite katėms erdvės pažaisti, padūkti, padraskyti nagais ir pasislėpti kai žmonių dėmesio katinui būna per daug. Žinoma, neretai pardavėjai skelbia įvairias nuolaidas, todėl įsigijus draskyklę su akcija galima nemažai sutaupyti. Renkantis svarbu dėmesį atkreipti ne į savo, bet katės poreikius.

Jūsų – DraskyklesKatems.lt